تاريخ : چهارشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

جزیره فرشتگان، مأوای فرشتگان شفا بخش

اکنون آماده هستید تا به یک مکان مقدس شفابخش برده شوید. اینجا جزیره ای است که در عالمی لطیف قرار دارد، نه در عالم مادی و فیزیکی و ارتعاش آن برای ایجاد حجم و جرم بیش از اندازه سریع است.

جوهره ی قلمروی نباتات در کامل ترین تجلی اش در این جزیره وجود دارد. روح و جوهره ی درختان و گلها در زیر نور خورشید می درخشند. رنگ گلها بسیار زیباتر از رنگ آنها در عالم مادی است. چنین به نظر می رسد که گویی در عالم ارواح، درختان و گلهای روی زمین در جزیره ی فرشتگان حضور دارند اما آنجا تنها انعکاس کوچکی از انرژی فرشتگان است.

نیروی عظیم نور همچون سپری جزیره ی فرشتگان را احاطه کرده است تا آن را از کنجکاوی صرف محافظت کند، از کنجکاوی کسانی که بدون داشتن میل قلبی برای تغییر یافتن، به آنجا وارد می شوند.

از آنجا که جزیره ی فرشتگان در بعدی عالی تر و لطیف تر از بعد مادی وجود دارد، تنها راه یافتن آن، برده شدن به آنجاست. همه کسانی از شما که دارای خلوص قلبی و ذهنی هستید، به آنجا اعزام خواهید شد و مورد استقبال قرار خواهید گرفت.

شما در پاسخ به فراخوانی درونیتان که آمادگی شما را برای ملاقات با فرشته ی خورشیدی خود و پذیرش فرشتگان شفابخش اعلام می دارد، به آنجا دعوت می شوید. تمایل قلبی شما برای وارد کردن نور بیشتر به بدنتان و ایجاد بدنی قوی، سالم و سرزنده علائمی را برای بردن شما به این جزیره ارسال می دارد.

لازم نیست که بدانید چگونه یا حتی از کجا شروع کنید. با شما همچون مهمانی گرامی که در آنجا حضور یافته و در حال یادگیری، دیدن، حس کردن و شنیدن در ابعاد لطیفتر از واقعیت است، رفتار خواهد شد.تاريخ : سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

تا زمانی که شما از ته دل درصدد شفا یافتن و خوب شدن برنیایید، فرشتگان به شما کمک نخواهند کرد. اگر بخشی از وجود شما از این کار پرهیز کند، فرشتگان باید آن را محترم بشمارند و تا زمان آماده شدن شما صبر پیشه کنند. آنها تنها در صورت آماده بودن شما، به شفا دادن، از نو متولد ساختن و جوانی دوباره بخشیدن به بدنتان اقدام خواهند کرد، اما قبل از آن نه.

تنها تمایلی شدید برای بالا بردن نور سلولهایتان لازم است تا بتوانید در سراسر زندگیتان با شور و اشتیاق و انرژی بالا کار کنید.

بگذارید تصوراتتان به پرواز در آید. بپرسید:

« چه می شود اگر من در بیست سال آینده از بدنی سالم و ذهنی شفاف و روشن برخوردار باشم؟ »

احتمالات بعید را به تصور در آمورید و آنها را با « چه می شود اگر » شروع کنید.

« چه می شود اگر امسال بهترین سال زندگی من شود؟ »

« چه می شود اگر زندگی من به زندگی دیگران یا به زندگی بسیاری از مردم نور بیفشاند؟ »

« چه می شود اگر من در طول بقیه زندگی ام سالم و تندرست باشم؟ »

انرژی حاصل از تصاویر مثبت درباره زندگیتان، شور و اشتیاق لازم برای ایجاد بدنی را که شما می توانید به آن اعتماد کنید، برمی انگیزد.تاريخ : دوشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

گاهی ممکن است موفق شوید چشمه ای از کارهایی که این فرشتگان انجام می دهند، ببینید.

به عنوان مثال خانمی که دچار ناراحتی غدد بود، پس از اینکه فرشتگان شفابخش را به یاری طلبید، در عین ناباوری موفق شد فرشتگانی را ببیند که آمدند و ماده ای را از میدان انرژی او خارج ساختند، چنانکه گویی چیزی شبیه به تار عنکبوتهای نامرئی را از وجود او تخلیه می کردند.

آنها این پاکسازی را با وارد ساختن رنگهای زیبا به آن ناحیه انجام دادند و سپس ناپدید شدند. هم اکنون ناراحتی غدد این خانم کاملاً شفا یافته است.

فرشتگان حتی در زمانی که شما خواب هستید، یه فعالیت می پردازند. زنی هشتاد ساله در نیمه های شب با وقوع رعد و برقی که نور آن در بالا و میدان دو چشمش افتاد، از خواب بیدار شد.

با اصابت این نور، او چنان وحشت زده شد که از رختخواب بیرون جست و در برابر طوفان، در و پنجره ها را بست. او ناگهان متوجه شد که طوفانی در کار نیست و آسمانی صاف با ستاره هایی درخشان بر فراز سرش گسترده است.

آن نور درخشان از نوع دیگری از اتصال الکتریکی ناشی شده بود. او متوجه شد که فرشته ای آمده بود تا توانایی او برای احساس وجود الهی اش را بیدار کند.

یک کارمند حسابداری ماجرای سفر شفابخش خود را این گونه تشریح می کند:

دو سالی است که من شروع به فراگیری خوددرمانی به کمک شیوه های نوردرمانی کرده ام. اکنون چهل و پنج کیلو وزن کم کرده ام و ذهنم به گونه ای فوق العاده شفاف و هوشیار است.

اکنون ذهن و بدن من به قدر کافی پالایش شده است تا از روحم احساس بگیرد. دلیل اینکه من به فرشتگان شفابخش روی آوردم این بود که تقریباً در آستانه مرگ قرار داشتم، زیرا در حالی که چهل و شش سال بیشتر نداشتم، وزنم تقریباً به صد و بیست کیلو رسیده بود و با وجود پیگیری برنامه های غذایی گوناگون، هیچ تغییری حاصل نشده بود.

من در سر کار خود، در داخل خودرو و در باشگاه، با فرشتگان شفابخش زندگی می کردم.

مردم به من می گفتند که از من نور می بارد اما نمی دانستند چرا.تاريخ : یکشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

فرشتگان نخست میدان انرژی شما را زیر ذره بین می برند تا ببینند کدامیک از رنگها و ارتعاشات برتر، موجود یا فعال نیست. سپس آنها ماده لطیفی از نور و رنگ که این کمبودها را برطرف می کند، تدارک می بینند.

از آنجا که این فرشتگان دربردارنده زیبایی عوالم ملکوتی هستند، شما به مفهوم گسترده کلمه زیبا می شوید و کالبد انرژیایی شما با ادامه کار با فرشتگان شفابخش، بتدریج درخشانتر می شود.

اگرچه از ده هزار سال قبل تاکنون مستنداتی درباره فرشتگان وجود دارد، برخی از فرشتگان در همین سالهای اخیر به انسانها نزدیک شده اند.

به یمن فرشتگان مقرب، فرشتگان شفابخش مترقی آمده اند تا تمام کسانی را که می خواهند چگونگی ایجاد بدنی با ارتعاشی لطیف و ایمن در برابر بیماریها را یاد بگیرند، شفا ببخشند و آموزش دهند.

فرشتگان شفابخش مترقی فقط با نوع بشر کار می کننذ. شما آنها را در جزیره فرشتگان ملاقات خواهید کرد.

مترقی ترین فرشتگانی که با انسانها کار می کنند، فرشتگان خورشیدی به رنگ سفید و طلایی هستند.

فرشتگان خورشیدی، سایر فرشتگان را به سوی شما می آورند.

فرشته ی خورشیدی شما، فرشتگان شفا بخش را فرا می خواند تا با کمک آنها، کالبد جسمانی، کالبد عاطفی و ذهنی شما، به ارتعاشات عالی تر نور و انرژی ارتقاء یابد.

فرشتگان سبز و نارنجی، بافتهای بیمار و آسیب دیده را از طریق صوت و ارتعاش ترمیم می کنند. فرشتگان بنفش، انرژی زمین و همچنین انرژی شادی بخش و نشاط آفرین عوالم ملکوتی را وارد بدن شما می نمایند و به احیای کالبد انرژیایی شما کمک می کنند.

آنها همچنین می توانند کالبد جسمانی شما را شفا دهند.

اگر احساس خستگی می کنید و از انرژی اندکی برخوردار هستید یا اگر مستعد ابتلا به سرماخوردگی و سایر بیماریهای تنفسی می باشید، فرشتگان بنفش می توانند این مشکلات شما را برطرف سازند.

فرشتگان دارای نوارهای رنگی زرد، به تجدید سازمان، بازسازی و شفای دستگاه عصبی و حافظه ی شما کمک می کنند و به ذهن شما شفافیت می بخشند.

آنها ارتباط میان ذهن برتر و مغز را تسهیل می کنند.تاريخ : جمعه بیست و چهارم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

فرشتگان شفا بخش می توانند بیماری های جدی نظیر سرطان، و ناراحتی های مختصر نظیر درد لثه یا درد شانه ها را شفا دهند. آنها می توانند عفونتها را برطرف سازند، بافتهای بیمار را ترمیم کنند، دردها را آرام سازند یا از بین ببرند و بیماریهایی را شفا دهند که علم پزشکی از درمان آنها ناتوان است.

شما می توانید جهت برطرف ساختن جوشهای پوستی و سایر مشکلات مزمن نظیر ناراحتی های گوارشی، برونشی و ناراحتی های گلو از فرشتگان شفابخش کمک بگیرید.

کار این فرشتگان، فقط شفا دادن نیست، بلکه آنها می توانند بدن شما را بازسازی کنند و آن را از نو متولد سازند.

آنها می توانند غدد بدن شما مانند غده هیپوفیز فرمانده، غده تیروئید، غده تیموس، غدد فوق کلیوی و لوزالمعده را به عملکرد بهتر برانگیزند.

شما با بازسازی بدنتان به کمک فرشتگان شفابخش، در حقیقت به هر یک از دستگاهها، غدد، و سلولهای بدنتان نور وارد می سازید و بدن کنونی خود را به بدنی دارای انوار آسمانی تکامل می بخشید.

اگر شما دارویی مصرف می کنید که دارای عوارض جانبی است، فرشتگان می توانند این عوارض را خنثی کنند.

فرشتگان شفابخش با شعور جمعی کار می کنند. اگر چه آنها دارای خودآگاهی فردی هستند، انرژی شان را به هم می آمیزند و از جمع گروه فرشتگان شفابخش انرژی می گیرند.

فرشتگان شفا بخش برای شفا دادن و از نو متولد ساختن بدن شما از ذرات ریز نور و رنگ که رمزهای موجود در هسته سلولها را فعال می سازند، استفاده می کنند.

وقتی این ذرات به بدن شما می رسند، امواجی از عشق، نور، ارتعاش، صوت و رنگ را تشکیل می دهند و نور درخشانی را وارد سلولها و دستگاههای بدن می گردانند.

فرشتگان دقیقاً می دانند که این امواج برای شفای فردی و تکامل سلولی شما چه شدتی باید داشته باشند.

در مواقعی ممکن است این جریانها را به گونه ای ظریف احساس کنید. در مواقع دیگر، آنها شبیه به امواج قوی و نیرومند انرژی که در شما جاری می شوند به نظر می آیند.

فرشتگان برای پروردن و نیرومند ساختن کالبد جسمانی و عاطفی شما، از قوانینی تبعیت می کنند که جانشین قوانین فیزیکی عالم مادی می شود.تاريخ : پنجشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

نور درمانی بر پایه ی استفاده از نور، رنگ و صوت برای درمان ناهنجاریها قرار دارد و به جای اینکه صرفاً به رفع علائم بیماری بپردازد، علتهای اصلی را برطرف می سازد.

امروزه حتی علم پزشکی نیز در آستانه کشف انرژیهای نامرئی فرشتگان قرار دارد.

فرشتگان شفابخش، اگرچه همیشه به شکلی آگاهانه بخشی از گروه درمان در نظر گرفته نمی شوند، از همکاری با تمام علومی که رو به جلو حرکت می کنند، خرسند می شوند. شما می توانید با اختصاص یک اتاق یا گوشه ای از منزلتان برای شفا گرفتن از فرشتگان، از شفاهای گسترده ای بهره مند شوید.

ببینیند که چگونه می توانید این اتاق را به مکانی زیبا تبدیل کنید تا در آنجا فرشتگان شفابخش را به حضور بپذیرید. این اتاق را با موسیقی ملایم و روحنواز، چند شاخه گل تازه، و هر چیزی که از آن لذت می برید، آکنده سازید.

شمعی در جلوی صندلیتان روی میز قرار دهید و به هنگام تمرین آن را روشن کنید. این تمهیدات به ایجاد پلی بین قلمروی انسانی و قلمروی فرشتگان کمک می کند.

استفاده از محلی واحد برای همکاری با فرشتگان شفابخش، باعث می شود که آنها در درون و پیرامون آنجا نور بپراکنند و آنجا به مکان مقدس شفای شما تبدیل شود. این نور خالص، شما را از ناملایمات محیط محافظت، و به شما کمک می کند تا با فرشتگان شفابخش آسانتر ارتباط برقرار کنید.

بزودی قادر خواهید بود که تقریباً به محض بستن چشمهایتان، فرشتگان شفابخش را احضار کنیدتاريخ : چهارشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

دارا بودن مشکل جسمانی کوچک یا بزرگی که قصد شفا دادن آن را دارید، بدین معنا نیست که شما شکست خورده اید. این مشکلات به دلیل کمبود ایمان، اعتقاد وعشق ایجاد نشده اند. آنها نواحی هستند که در جذب نور درخشان به خود، به طریقی با مانع روبرو شده اند. شاید شما به گیرنده های جدیدی در سطح سلولی برای دریافت این نور احتیاج داشته باشید.

مهارت شما در بکارگیری نوری که بر شما وارد می شود، تعیین کننده میزان پیشرفت و صعود شماست. شما می توانید به کمک فرشتگان شفابخش، از بیماری هایی که در آستانه ظهور هستند، پیشگیری کنید. نور درخشان می تواند آزادانه در مدارهای انرژی شما جریان یابد و به پاکسازی نواحی مسدود شده ای که از دریافت انرژی موردنیاز سلولهایتان محرومند، اقدام کند.

تمام دستگاههای بدن شما، با ورود جریانات مغناطیسی به سلولهایتان نیرومندتر خواهند شد و این دگرگونی بدن، شما را قادر خواهد ساخت به عوالم ملکوتی عروج کنید.

اشخاص بسیاری پی برده اند ناحیه موردنظر آنها همیشه آن ناحیه ای نیست که شفا نخست در آن روی می دهد.

به عنوان مثال، زمانی که مردی تصمیم گرفت چشمهایش را شقا دهد، متوجه شد قبل از آن وضع گوارشش بهتر شده است. وضع گوارش او زمانی بهتر شد که ترسهایش فروکش کرد.

سعی کنید هیچ گونه توقعی در مورد تغییرات پیش رو نداشته باشید.

نظم و ترتیب الهی شفا، بسی فراتر از شعور ماست و هرگونه تغییر مثبتی در زندگیتان را به نشانه اینکه شفا بخشی به ترتیب کامل الهی روی می دهد، بپذیرید.تاريخ : پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

شما می توانید با آموختن نحوه ی همکاری با فرشتگان شفابخش، به شفادهنده ای قدرتمند تبدیل شوید.

شما می توانید بدنی تندرست و پر انرژی بسازید، به سلولهای بدنتان نور وارد کنید، و برای جامه عمل پوشاندن به رؤیاهایتان، خود را از نو، جوان سازید.

چنانچه شما با نور روح و نور فرشتگان شفا بخش احیا شوید، می توانید انرژی و آزادی عمل انجام هر چه را برایتان ارزشمند است، دارا شوید.

این شیوه درمانی متعلق به من نیست، بلکه هدیه ای است از جانب فرشته ای پیشگام بنام جایوا و گروه دیگری از فرشتگان شفابخش که خود را وقف یاری رساندن به کسانی از شما کرده اند که می خواهند به لایه های سلولی خود نور وارد سازند، خود را شفا دهند و جایی تازه بیابند.

در طی سالهایی که افراد بیمار سراغ من می آمدند، من آرام می نشستم و سپس به درون محدوده ی ارتعاشات برتر این آموزگاران آسمانی وارد می شدم.

این فرشتگان از رنگها، پرتوهای زیبای نور درخشان و امواج صوتی جهت شفا استفاده می کردند. هر چیزی که آنها آن را لمس می کردند، این جرقه های نور و انرژی را به خود می گرفت.

آنها به من نشان دادند که چگونه به دیگران کمک کنم تا بدنی جدید برای خود ایجاد کنند، دستگاههای بدنشان را ارتقاء دهند، و با پزشک درون خود همکاری کنند.

در هر یک از بخشهای این کتاب، من با صداقت کامل، آموزشهای جایوا و سایر فرشتگان شفابخش را عرضه کرده ام. من این شیوه های برقراری ارتباط با فرشتگان شفابخش را از سال 1988 تاکنون در جلسات سخنرانی و از طریق نوارهای صوتی به مردم سرتاسر جهان آموزش داده ام.تاريخ : چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۸۵ | | نویسنده :

نام کتاب: نور درمانی؛ شفا گرفتن از فرشتگان

نویسنده: لایونا هافینز

برگردان: مجید پزشکی

ويراستار: علي ابوطالبی

انتشارات نسل نو انديش

شمار صفحات: 427

نور درمانی؛ شفا گرفتن از فرشتگان (1)

رنگی را به عنوان پوشش محافظ خود برگزینید و تصور کنید که این رنگ در سر و تن شما جاریست. رنگی که بر می گزینید، همین حالا تاثیرات شفا بخشی بر شما می گذارد.

جاری شدن این رنگ در درون بدن شما، انرژی فرشتگان شفابخش را به آن انتقال می دهد.

اگر رنگ گلی را برگزینید، به سوی فرشتگان شفابخش عشق الهی جذب می شوید که دلسردی را شفا می دهند، گشاده رویی و انرژیهای تازه با خود همراه می آورند و دستگاه گردش خون شما را تقویت می نمایند.

اگر رنگ زرد را برگزینید، به سوی فرشتگان شفا بخشی جذب می شوید که ذهن شما را پالایش می کنند و بدان تعادل و شفافیت می بخشند تا بتوانید به وضوح کامل به تفکر بپردازید.

اگر رنگ سبز را برگزینید، به سوی فرشتگان شفابخشی جذب می شوید که به شفای ناراحتی های وخیم می پردازند، دستگاه ایمنی بدن را تقویت کرده و تنشهای شدید را برطرف می کنند.

اگر رنگ آبی رابرگزینید، به سوی فرشتگان شفابخشی جذب می شوید که فشار خون بالا، عفونتها و سایر بیماریها را شفا می بخشند.

اگر رنگ بنفش را برگزینید، به سوی فرشتگان شفابخشی جذب می شوید که کالبد جسمانی شما را سرزنده تر می سازند، سلولها را ترمیم می کنند و درمان هرگونه جراحت یا ناخوشی را تسریع می کنند.

اگر رنگ طلایی را برگزینید، به سوی فرشتگان خورشیدی جذب می شوید که از عوالم کیهانی والای نور، فرشتگان شفابخش را به سوی شما گسیل می دارند.